top of page

Celem obozów CareerCamp jest pomoc młodym ludziom w planowaniu ścieżki kariery, a także stworzenie im możliwości rozwoju osobistego.

CareerCamp dedykowany jest dla wszystkich osób niezdecydowanych co do własnej zawodowej przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów szkół średnich, decydujących się na wybór przyszłego kierunku studiów. Hasłem przewodnim naszego obozu jest "Pokieruj świadomie swoją przyszłością", a jego uczestnicy będą mieli okazję brać udział w zajęciach prowadzonych przez wykładowców akademickich różnych uczelni oraz doradców zawodowych. Opiekunami na naszym wyjeździe będą studenci, absolwenci i pracownicy akademiccy, dzięki czemu uczestnicy obozu będą mogli, oprócz wzięcia udziału w zajęciach z psychologii, kulturoznawstwa, dziennikarstwa, socjologii i neuronauki, porozmawiać z przedstawicielami tych kierunków i poznać je "od kuchni".

 

      Nasz wyjazd ma profil społeczno-humanistyczny - chcemy pokazać czym konkretnie zajmują się osoby studiujące na poszczególnych kierunkach i ułatwić w ten sposób przyszłym studentom wybór kierunku i zawodowej drogi życiowej. 

 

bottom of page